Chcete se podílet na některých mých článcích?

Kopíruj(te) pouze se zdrojem!

Vše na tomto blogu beze zdroje je z mé tvorby.
_________________________________________________________________________

Movers

21. května 2013 v 20:06 | Anya |  Každý den je jiný aneb jaké jsou ty moje
Tak anglické zkoušky už mám za sebou. Svůj výkon bych ohodnotila vcelku kladně, před speaking jsem sice byla vynervaná jako vždy před tím, než jsem zkoušená, a tohle bylo něco podobného, ale hned za práhen dveří ze mě tréma spadla. Co se týče writing a listening, lze říci, že to mi nedělalo problém. Ale nebudu říkat hop, dokud neskočím :). Výsledky by měly přijít za měsíc nebo 5 týdnů.

Z nemoci už jsem se vystonala, byla to zas jenjednodenní horečka, která je u mě častá. Kašel pomalu vymizel a smrkám čím dál méně. Doufám, že za dnešek a včerejšek nebudu muset ve škole dohánět moc věcí, protože to je jediná negativní věc na chybění ve škole. Nedávno se ke mě donesla zajímavá zpráva o naší třídní učitelce, těžko říci zda je pravdivá, nebo pouze vymyšlená. Naše "drahá" paní učitelka se prý totiž vdala za Rakušáka, a tudíž k jejímu příjmení prý nesmíme přidávat -ová. Protože její nové příjmení začíná na Haf-, obávám se, že jí začnu říkat pes, ne-li čokl.

Neplánovaný prodloužený víkend už bohužel delší nebude, a zítra půjdu do školy zas normálně, ale uklidňuji se faktem, že letní prázdniny se blíží každým dnem. Tento víkend pojedu po nějaké době zas k babičce a dědovi se setřenicí(ta má také blog, tedy vlastně blogspot, pokud by jste se chtěli podívat, tak zde :)), na kterou se nehorázně těším, protože jak jsem již řekla, už poměrně dlouho jsme se neviděly(od Velikonoc).

No, vydržela bych takhle psát třeba do aleluja, ale čas mě tlačí.

Mějte se krásně,
Anya
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsem tu...

Poprvé 41.2% (47)
Poněkolikáté 36% (41)
Naposledy 22.8% (26)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama