Chcete se podílet na některých mých článcích?

Kopíruj(te) pouze se zdrojem!

Vše na tomto blogu beze zdroje je z mé tvorby.
_________________________________________________________________________

Další navštívená místa

19. července 2013 v 12:50 | AnYa |  Každý den je jiný aneb jaké jsou ty moje
V úterý jsem s babičkou a dědou podnikla poměrně dlouhý výlet celkem na čtyři místa. Nejdříve jsme byli na...

Jako první místo jsme navštívila Panskou skálu, přezdívanou také varhany, kvuli svému varhanovitému tvaru. Tak jsme pobyli chvíli, skálu si prohlédli a jeli dál.

Naše další zastávka byla v Novém Boru, kde jsme navštívili sklářské muzeum. Inu, měla jsem problém údivem zavřít pusu. Protože výtvory, jenž byly vystavené, byly vážně neuvěřitelné! A navíc tam zrovna byla místnost navíc kvůli "narozenimám" muzea, bohužel si již nepamatuji, kolik let :(.

A pak jsme se vydali na hrad Sloup, který jsem úspěšně po celou dobu nazývala rozhledna, i když mi bylo od začátku jasné, že s rozhlednou nemá nic společného. Ale to bylo tím matoucím názvem. Hrad Sloup mě úplně dostal! Místnosti vytesané do skály, zárověň vedlejší nezastřešené cesty, Velká kaple nebo malý kostal v třetím patře velice důkladně promyšleného hradu, a nakonec stromy porostla alidem přístupná "střecha". Žasla jsem, jak lidé dokázali něco takového vybudovat.

Naší poslední zastaávkou bylo cosi v Doubicích. Možná to ani nemělo název, každopádně turisty včetně nás to zajímalo. koho by taky ne! Nespočet ručně vyřezávaných dřevěných soch na každém rohu, před rastaurací, na dětském hřišti, v napodobenině bludiště které mělo zdi nízké tak, že přez ně šlo lehce přehlédnout a přeci člověk občas zašel do slepé uličky. Zkrátka, ten den jsem byla plná zážitků a můj mobil byl plný fotek! Bohužel(nebo naštěstí?) na doplnění fotek k tomuto článku nebude stačit jeden článek, ale nejméně dva, možná tři. Takže stejně tak jako u minulého článku o mých zážitcích z prázdnin, i tento bude mít zvlášť fotografie, které budou rozděleny na několik částí.

Takže-první část již zítra!

Mějte se fajn,
AnYa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsem tu...

Poprvé 41.1% (46)
Poněkolikáté 36.6% (41)
Naposledy 22.3% (25)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama