Chcete se podílet na některých mých článcích?

Kopíruj(te) pouze se zdrojem!

Vše na tomto blogu beze zdroje je z mé tvorby.
_________________________________________________________________________

Mé plány na prázniny+Co vás čeká na mém blogu

15. července 2013 v 19:57 | Anya |  Každý den je jiný aneb jaké jsou ty moje
Jelikož jsem už dlouho nepsala o tom, jak probíhají mé prázdniny a odkud vlastně mám(nebo budu mít) o prázdninách fotky, rozhodla jsem se poinformovat vás o tom, co plánuji na prázdniny a kde už jsem byla. Taky jsem se rozhodla, že pokud budu mít fotky z nějakých zajímavých míst(ne z naší zahrady apod.), vždy se zmíním, kde jsem fotku fotila :).

Prvních pár dní prázdnin jsem byla doma, a pak jsem s rodiči a bráchou jela na chalupu. Tak jsme navštívili třeboňský zámek a jinak žádná nijak zajímavá místa, byl to spíš odpočinkový týden. Bohužel se zámek mohl fotit jen zvenku, ale i tak bylo co fotit!

Když jsem se vrátila z chalupy, jela jsem k babičce se setřenicí(její blog najdete zde), a kromě toho, že jsme se téměř pořád koupaly, jsme také jely a b. a d. do Jindřichova Hradce, kde byla v prostorách jakési banky či čeho "fontána". Ze stropu štříkaly proudy vody a vytvářely všemožné obrazce, a k tomu hrála hudba. Celkem to trvalo cca 3 minuty a fontána byla k vidění každou celou hodinu.


Tento týden jsem u druhé babičky a dědy na severu Čech s bretrancem(jeho blog najdete zde). Dnes jsme se byli podívat na rozhledně Sněžník. Mám odtamtud spoustu krásných fotek přírody, která byla naprosto úžasná, a kromě fotek jsme si domů přinesli spoustu borůvek a fialové ruce. Protože babička je milovník výletů i přes její bolavé klouby, tak se těšte na spoustu fotek ze zajímavých míst.


Zítra můžete očekávat fotografie na doplnění tohoto článku, tak si je nenechte ujít ;)!


Mějte se hezky,
Vaše Anya
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Když jsi tento blog navštívil(a), bylo...

6:00-10:00 27.3% (3)
11:00-15:00 9.1% (1)
16:00-20:00 27.3% (3)
21:00-1:00 18.2% (2)
2:00-5:00 18.2% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama