Chcete se podílet na některých mých článcích?

Kopíruj(te) pouze se zdrojem!

Vše na tomto blogu beze zdroje je z mé tvorby.
_________________________________________________________________________

T.t. Zakázané ovoce

16. července 2013 v 8:46 | Anya |  Témata týdne
Zakázané ovoce jistě už všichni aspoň jednou okusili. A kdo by se divil? Co víc může lákat než to, co člověk ví, že by neměl? A jakmile se dozví, že nesmí, chce zjistit proč vlastně a co by se stalo, kdyby zákaz porušil. Ale neznám nikoho, komu by se to vyplatilo. Ono by to bylo v pořádku, kdyby se lidé chybami poučili, ale když někdo udělá stejnou chybu dvakrát, když už ví jak to zkončí, to už není tak v pořádku. To už mi začíná připomínat chování člověka, který bude tak dlouho zkoušet co zvládne, až přecení svoje možnosti. Každý samozřejmě hned neví, na co je vlastně "stavěný", ale měl by umět poznat, co už je vážně moc. Pokusit se o to může vždycky, ale nesmí se do všeho hned vrhat po hlavě, aby s ní pak "nenarazil o dno". A jéje, jak tak koukám, už zase jsem došla k něčemu úplně jinému, než o čem jsem psala na začátku. Ale jako bych to nečekala, to se mi stává vždycky.

Sice tato fotka opravdu moc nesouvisí s tím, kam jsem se nakonec dopracovala, ale aspoň se začátkem má minimum společného, takže tady je.
A i když tyto tři následují fotku už jsou úplně mimo, bohužel je sem prostě nedokážu nedat...:)
A zde je ta druhá. Je to třeboňská kašna!
A toto jsou odrazy stromů v její hladině :).
Pokud se vám můj článek líbil, další témata týdne o kterých jsem psala naleznete v rubrice Píšu, dokud si nevypíšu propisku a v podrubrice Témata týdne. Pokud se vám líbily fotky, více jich naleznete v rubrice Svět z objektivu foťáku. Pokud se vám líbilo oboje, tak jsem moc ráda! Stejně tak jako mě vždy potěší váš názor na článek! :)


Mějte se krásně,
Vaše Anya
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké roční období máš nejraději?

Jaro 0% (0)
Léto 50% (1)
Podzim 0% (0)
Zimu 50% (1)
Všechny 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama