Chcete se podílet na některých mých článcích?

Kopíruj(te) pouze se zdrojem!

Vše na tomto blogu beze zdroje je z mé tvorby.
_________________________________________________________________________

Není nad to se ve všem pěkně pošťourat

30. října 2013 v 12:46 | AnYa |  Svět z objektivu foťáku
Nemohu přehlédnout, že už značnou dobu jsem si nesedla k počítači a nepřidala aspoň sebekratší článek. To je nejspíš proto, že si den co den lámu hlavu tím, co zde změnit. Ten systém, co jsem sem nevědomky zavedla, mi začíná lézt na nervy a celkem mě omezovat. Takže když se v tom trochu víc pošťourám...


Takže zaprvé-Denní fotka. Díky spoustě volného času jsem sebe a možná i okolí navykla na to, že každý den-nový článek. To byla chyba. Je to pro mě komplikace, kolikrát přidávám bezdůvodné články jen s fotkou, a může těch článků být sebevíc, ale pokud stojí za prd, nemá to cenu. Proto se budu snažit si pravidelně zvykat na to, že intervaly článků nejsou nijak dané, a že fotka s nadpisem není žádný článek, protože jinak by to byla cesta k záhubě.


Zadruhé-Obsah článků. Úzce jsem to znímila už před chvílí, ale tady to rozbabrám ještě víc. Fotka s popiskem a nadpisem, to je prostě článek o ničem. Jistěže fotografický blog je fotografický blog, ale mě tohle zkrátka nevyhovuje. Neříkám, že to není praktické. Článek zabere nanejvýš deset minut. Ale nemůžu se ubránit zdání, že ta jedna fotka může být sebelepší, ale čtenáře to tu dlouho bavit nebude. Takže si píšu pro sebe velký vykřičník a nedovolím si zveřejnit článek bez aspoň trošku zajímavé informace, protože to pak je jak když si prohlížíte galerii, že...a mě samotnou to skoro nudí. Napdis, autor, robrika, anketa, obrázek, podpis, a bye-odteď neexistuje!


Zatřetí-Celkový vliv zaprvé a zadruhé na účast v soutěžích. Ještě před nedávnem jsem se mohla strhat, abych do FnTT a KK na vebu AK pravidelně zapojovala, aspoň něco poslala, protože je to dobrá možnost naučit se fotit nejen když mám nápad, a dokázat něco vymyslet z fleku(echm, během týdne...). Poslední dobou se ani neobtěžuji po přečtení záludného témata vzít tužku a psát, co mě ve spojitosti s ním napafá. Zkrátka si řeknu, že to je moc těžký. To by dokázal každý. Se samotným blogem to souvisí jen úzce, ale za zmínku to stálo.


Začtvrté-Design. Jsem přesvědčena, že nohy a ruce by mi neupadly když bych se zvedla a šla vyfotit nějakou akrát fotku do záhlaví blogu. Hrabat se v archivu ušetří práci, ale ubere na výsledku. Navíc jsem se už před prázdninami odhodlávala, udělat menu trochu neobvykleji, trochu si pohrát s grafickými programy a něco vykoumat, jenže skutek utek a stále se pyšním menem ze základní šablony blog.cz.


Zapáté-Neodstatek mariálů. Tím myslím fotek. Mám málo času. Hodně učení a úkolů. Ale to mě kruci neomlová z toho, že nemám nové fotky! Fotit můžu kdykoli a kdekoli! Takže to bych také chtěla změnit. Žádné přidávání polovičatých fotek kvůli tomu, že jsem líná.


Zašesté-Literární stránka blogu. Dokud jsem nedospěla do stádia vymlouvání se na nedostatek času, a dokud jsem nebyla tak líná kruci!, tak se tu čas od času objevila básnička, úvaha nebo podobně. Za posledních pár měsíců tu nic takového nenajdete a to jen proto, že já chudák malá to nechci přepisovat.


Tak jsem se krásně porýpala v tom, jak jsem hrozná, a to zcela vážně, takže doufám, že nový systém nastolím co nejdříve.


Mějte se fajn,
AnYa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsem tu...

Poprvé 41.2% (47)
Poněkolikáté 36% (41)
Naposledy 22.8% (26)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama