Chcete se podílet na některých mých článcích?

Kopíruj(te) pouze se zdrojem!

Vše na tomto blogu beze zdroje je z mé tvorby.
_________________________________________________________________________

Jak si vymýt mozek(s trvalými následky)

17. listopadu 2013 v 20:04 | AnYa |  Píšu, dokud si nevypíšu propisku
Někdy více a někdy méně, prěsto stále dost musím uvažovat nad tím, proč se každou neděli dívám na Česko slovensko mám talent, přičemž neustále kritizuji jednu nejmenovanou osbodu z poroty a její hrané chování, s každým novým příchozím soutěžicím jen vzdychám, proč sem takoví...nešikovní lidé(slušně řečeno a nepřesně tlumočeno) chodí, když stejně jen tak 1 ze 100 stojí za poslech/shlédnutí. Možná zvyk, možná možnost natáhnout se na gauč a nic nedělat. A když si to klaždé pondělí a středu v 20:20 přihasím do obýváku, abych si zapla Gympl s (r)učením omezeným, každým 5 minut obracím oči v sloup a napadá mě, proč jsou senioři jak 15-ti letí puberťáci pod vlivem alkoholi, od seiorů by se čekalo, že budou trochu inteligentní, aspoň trochu. Chování žáků oné prapodivné školy mě kolikrát málem donutí sklonit se nad záchodouvou mísu, a přesto tento seriál stále sleduji. Jsem nenapravitelná. Děti a mladiství, varuji, nesledujte de...hloupé seriály, protože by to mohlo nést následky v podobě psychické poruchy(echm...nejspíš to neberte vážně).
Brala jsem to jako samozřejmé, ale tak nějak jsem si uvědomila, že když k fotkám přidávám milion svých nedostatných keců, nemusí být hned jasné, že fotku jsem fotila já a není jen doplňujím prvkem. Doplňkem jsou spíše ty žvásty. tak mě napadlo, že by nebylo na škoda se o fotce aspoň pár větami pokaždé rozhovořit. Neoufám, že se z toho nakonec nevyklube debata o něčem úplně jiném, ale aspoň bude znát, že ta fotka tu není jen tak, aby bylo na co koukat. Nemůžu tvrdit, že fotka je kvalitní. Není. Ale odraz žlutého svědla v beztak medově žlutém čaji se mi hrozně líbí. Jen to má jednu nevýhodu. Kdykoli fotku spatřím, mám neskutečnou chuť zvadnou se od počítače a jít do čejovny dát touarega. je pravdou, že kdyby byla čajovna za rohem, už bych si nejspíš obouvala boty. A tak je to i s ostatními činostmi. Jakmile najdu nějakou důležitejší než tu, co právě dělám, nechám to být a začnu něco jiného. To by také celkem vysvětlovalo, proč nakonec namám žádné úkoly protože dokud nejsou dodělané, nedám si je do tašky, a proč strávím polovinu dne vzpomínáním, co jsem nedokončila, a pak mám samozřejmě na vše málo času. Při jídle se mi to neštěstí nestává. Bylo by mi líto nechat jídlo vychladnout :P. Každopádně to, že se musím ptát ostaních abych zjistila, co je za den, to neomlouvá. To bude nejspíš způsobeno tím, že mám hlavu děřavou jak síto. O písmenkovým těstovinách už se projistotu zmiňovat nebudu, už tak vypadám inteligenmtně asi jako želatina.

Mějte se fajn,
AnYa

P.s. Přivám pár písniček(plánovala jsem 1, nejspíš jich bude 20), ani nevím proč. Možná proto, abych našla rozumný důvod si je již posté poslechnout :).


Plánovala jsem to zmenšit jen na lištu, protože klip je přinejmenším nudný. Moje neexistující zručnost zklamala. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsem tu...

Poprvé 41.2% (47)
Poněkolikáté 36% (41)
Naposledy 22.8% (26)

Komentáře

1 Arwen Arwen | Web | 24. listopadu 2013 v 9:06 | Reagovat

Hezká fotka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama