Chcete se podílet na některých mých článcích?

Kopíruj(te) pouze se zdrojem!

Vše na tomto blogu beze zdroje je z mé tvorby.
_________________________________________________________________________

Nad kouskem rezi nezvítězím

21. listopadu 2013 v 20:42 | AnYa |  Píšu, dokud si nevypíšu propisku
Rána mě ničí. Je již tradicí, že ještě 20 minut po zazvonění budíku se zabalená do deky kymácím v posteli. Ať jdu spát kdykoliv, rána jsou strašná. A dny únavné. Je zvláštní, že za něčím jdu a nevím za čím. A že na začátcích nevím jak začít. Většinou začínáv na (v) koncích. Všechno je nejasné. Jaky bych během dnů jen chodila a myslela, ale nevnímala. Žila jen pro spánek. Vážně si tak přijdu. Víkend je jak světlo na konci tunelu, i když je to spíš svíčka. Protože ono se o tom víkendu u nás v rodině člověk také moc nevyspí. Neuvěřitelně mě udivuje, jak ty dny letí. Nemít kalendář, tak tvrdohlavě tvrdím, že dnes je 5. Listopadu. A heleme se, ono ne. Většinu dne strávím u topení posloucháním písniček nebo čtením. Někdy mě napadá, že je to abnormální. Jako bych vlastně nedělala nic užitečného. A přeci, dočtení série co mám rozečtenou je pro mě vždy ještě větší hrozbou než mrhání časem. Nedává to smysl, stejně jako spousta ostatních věcí. Ale to, že něco nedává smysl, neznamená, že to ten smysl nemá. My ho jen nevidíme.
Tato fotka mi přijde jak z roku x. Přitom nemůže být starší než měsíc. Jenže to moje krásné jednotvárno popírá čas. Jak kdyby to samo bylo jeden nekončící čas. Musím znít jak duševně chorobný člověk. Asi jsem spadla na hlavu. Nebo že bych nikdy žádnou hlavu neměla? To dává větší smysl, protože žádné dunivé nárazy v mé hlavě jsem za poslední 2 roky nezaznamela. Co 2, minimálně 6.

"Trochu" mě vyvádí z míry, že tyto články postrádají smysl, a že na ně stejně nepřijdou žádné reakce. Ono také jak by se dalo reagovat na mé myšlenkové pochody. I když, ony ty pochody jsou spíš padající laviny. Ale přeci jen, i malá reakce povzbudí. No ale zpět k původnímu tématu. Určitě jsou to lepší články než samotná fotka. Ale přeci jenom, bylo by dobré posunout články o level výše. V každém článku sdělit názor, myšlenku, přesvědčení, doměnku, k nějakému jinému tématu. Jenže je tu zádrhel-kde vzít ta témata. Byla bych ráda, kdyby jste mi napsali(kamkoliv) nějaké návrhy na témata, o kterých by jste si u mě třeba chtěli přečíst, nebo jen tak, kdyby vás něco zajímavého napadlo. Protože jediné, co bych tak z hlavy dokázala vymyslet, je čokoláda, spánek, nebo pár mých nejmilejších knih. I když i to by byl dobrý začátek. Každé to doplnit vlastní fotkou související s tématem a simsala bim, máme tu slátaninu levelu 2. No, to nějak přeháním...-2. No, každopádně za zkoušku to stojí. Sem tam si kldině povolím sem ty myšlenkové laviny dát, ale aby na blogu nebylo nic jiného, ne! Chte to nějaký smysl. Stačí si uvědomit, že články plné zbytečných vět o mém životě budou zajímat možná tak mě a 2, 3 lidi, ale nikomu se moc nechce číst o nečem, a ani nevědět o čem, protože to o ničem není.

A na závěr-"Nad kouskem rezi nezvítězím"-Kryštof-Parapet

Mějte se fajn,
AnYa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsem tu...

Poprvé 41.2% (47)
Poněkolikáté 36% (41)
Naposledy 22.8% (26)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama