Chcete se podílet na některých mých článcích?

Kopíruj(te) pouze se zdrojem!

Vše na tomto blogu beze zdroje je z mé tvorby.
_________________________________________________________________________

P.s......P.p.p.p.s

4. listopadu 2013 v 20:22 | AnYa |  Píšu, dokud si nevypíšu propisku
Pokud nebudu počítat dva lidi, kteří "simulují"(těmito slovy se těch "simulantů" všichni "zastávájí"(ach těch uvozovek...)), nás bude tento týden přesně polovina. Zbytek si klidně odjede do Černé hory, proč by také ne, že? Je přeci normální sbalit se a jet. A vzhledem k tomu, že ti největší kaziči ovzduší(echm, kažičky) odleji(y) s nimi, nemůžu si stěžovat. Nejenže učitelé, co náš suplují, budou ještě další půlrok prosit, aby k nám nasadili někoho jiného, protože neustálé výbuchy smíchu při neslyšných poznámkách znějících v zadních lavicích by draly nervy snad každému, a když chudák učitelka neví, jestli se náhodou nesmějeme něčemu, co řekla, je z toho pak na nervy a rozdává úkoly, které už samozřejmně máme. Ale krom toho poloviční třída má tu výhodu v tom, že učitelky nijak nebrání volnému konverzování během hodiny a s potutelným úsměvem myslí na ty, co budou dodělávat. Jelikož má milá kamarádka a soudedka(v lavici) nedokáže pochopit, jak přečtu 700 stránek za víkend a všude rozhlašuje, že jsem strašná a že si snad ani nestihnu dojít na záchod(načež přizná, že na záchod můžu s knížkou) a já uznávám, že vážně strašná jsem, protože se mnou skoro není rozumná řeč když odpovídám s nosem zavrtaným do stránky, a kolikero učitelek se nad jejímy poznámkami bujaře rozesměje, protože mou neustálou duševní nepřítomnost mohou jen potrvdit, ačkoli o hodinách se držím na uzdě.
Malým velkým mínusem je, že když se přeci jen nějaká zapšklá babizna(a ano, mám někoho na mysli) se usmyslí, že nám dá test, tak se holt člověk musí spolehnout na vlastní hlavu, která samozřejmě poslopuží dobře, ještě aby ne když se zoufalá skupinka tří lidí celých 45 minut polední pauzy učí periodickou soustavu prvků a pak někdo velice bystrý prohlásí, že železo je nejlehčí, napíše do testu Železo-F a šup se známkou dolů. Nehledě na to, že ta samá milá paní (m)učitelka nás poučuje o zdravé stravě a dietách, a sama se nehne z gauče, požírá chipsy a pak se diví, jak vypadá. Doufám, že má identita je dostatečně v utajení, protože jinak se k mým průšvihům u této mladé dámy(Ha, ha, ha!) přidá jeden další. No uznejte, když se někdo při filmu pro děti na který nás ta učitelka vezme neuvěřitelně pochechtává a vy pak prohlásíte, že je to hlasitější než když ona učitelka prdí, není to nic špatného. Nojo, ale nesmí stát 2 metry za vámi. Ale má smůlu, když mě vytasila na zkoušení, měla jsem 1 bez chyby. Tak já už se přestanu vykecávat, protože čas neúprosně letí a mě ještě čeká to strašlivé kontrolování chyb a překlepů v tom, co jsem teď napsala.

Mějte se hezky,
AnYa

P.s. Omlouvám se, že jsem v celém článku nepoužila skoro žádný výraz, co bych nemyslela ironicky, snad je to k pochopení, ale já už bych se z těch uvozovek zbláznila.

P.p.s. P.s. nebylo ironicky

P.p.p.s P.p.s. také ne

P.p.p.p.s Doprčic se mnou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsem tu...

Poprvé 41.2% (47)
Poněkolikáté 36% (41)
Naposledy 22.8% (26)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama